30 kwi 2013

Angelika Jakubowska - Miss Polonia 2008

Angelika Jakubowska - sympatyczna blondyneczka, urodzona 30 kwietnia 1989 w Lubaniu na Pogórzu Izerskim. Uczestniczka finału Miss Polski Nastolatek w 2005 r., I wicemiss Dolnego Śląska w 2008 roku, w wyborach Miss Polonia 2008 sięgnęła już po główny laur.

W Playboyu jej sesja ukazała się w numerze z września 2010; była też na okładce. Sesję wykonano w stylowych wnętrzach Galerii Stare Koszary. Fotograf: Łukasz Marciniak. Project manager i stylizacja: Żaneta Niżnikowska (Playmate stycznia 2010). Na zdjęciach Angelika wyszła bardzo ładnie, zwłaszcza buzia i piersi. Wymiary: 90/64/90, wzrost: 176 cm; waga zmienna, ale niezmiennie prawidłowa.

W 2009 roku Angelika pojawiła się na meczu rugby, co zostało odnotowane przez liczne media - nie zyskała jednak aż takiego rozgłosu jak inna kibicka - Natalia Siwiec - w 2012 roku. Natalia wybrała większy stadion i bardziej popularną dyscyplinę sportu.Wcześniej Miss Polonia otwierała też mecz futbolu australijskiego w Melbourne.


Linki:
profil Angeliki na maxmodels (sporo fajnych fotek)

Angelika Jakubowska w koronie Miss (fotki pod artykułem)
Miss Polonia 2008 i jej trofuem: SEAT ALTEAAngelika w czasie wyborów Miss Universe 2009
Angelika z chłopakiem (Cezary Olszewski - nie wiem, czy dalej są razem, bo to artykuł sprzed 3 lat i wiele mogło się zmienić
wywiad ze świeżo upieczoną miss (m.in. o drodze do korony i pokonywaniu stresu)
Angelika Jakubowska na youtube (filmiki)

Trzeba uważać, by nie pomylić jej z inną modelką o tym samym imieniu i nazwisku:  też fajna :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze niekulturalne wobec dziewczyn będą kasowane bez żadnego uprzedzenia.