28 maj 2013

Dominika Zasiewska aka Wodzianka nago w Playboyu

Na okładce nowego Playboya (czerwiec 2013) widnieje słynna podawaczka wody z programu Wojewódzkiego - Wodzianka (wł. Dominika Zasiewska). W środku naga sesja, którą wykonał zdolny fotograf Kuba Wojewódzki. To już kolejny raz, w którym widać jakieś "układy" między słynnym komikiem a redakcją Playboya. Przypomnijmy numer 4/2007, w którym nawet pan Kuba był na okładce. A cały numer - jeśli chodzi o panienki - zorganizowany był pod hasłem "rozbierz się dla Wojewódzkiego". Playmate Agnieszka Gąsiorowska - naprawdę fajna laska - też została wybrana spośród kilkuset dziewczyn, które zgłosiły się w ramach tej akcji. Związki między Playboyem a Kubaskiem są proste. Rafał Księżyk - zastępca redaktora "Playboya" - to dobry kumpel KW. Robili kiedyś razem rockowy magazyn "Brum" - Księżyk był tam również zastępcą redaktora naczelnego, którym był Wojewódzki... Stąd ten "układ" - to cała tajemnica :)...

Wróćmy jednak do Wodzianki. Laseczka jest bardzo fajna. I to chyba widać. Jest bardzo wysoka i zgrabna. Uśmiechnięta i pogodna. Ideał kobiety.
Pochodzi z małej wioski Julianów koło Błędowa (powiat Grójec, zagłębie sadownicze). W podstawówce była bardzo nielubiana. W liceum już spoko. Potem studiowała stomatologię, etnologię, ostatnio zatrzymała się na dziennikarstwie - jeszcze nie skończyła. Mówi o sobie "anarcho-pacyfistka" (tak jej wyszło z jakiegoś testu 40 pytań).
Rodzice nie są za bardzo zachwyceni karierą córki. Woleliby, żeby prowadziła z nimi sad.
Miała romans z Nergalem, a przynajmniej się z nim całowała. Podobno Karolina Korwin-Piotrowska poświęciła jej aż stronę swojej książki, na której to stronie uznała, że nie warto się nią za bardzo zajmować.
Nie wiem dlaczego, ale wiele osób jej nie lubi. Zupełnie tego nie rozumiem.

Wady: chce sobie zrobić botoks.

video
Dominika Wodzianka w programie Kuby (sexi)
Wodzianka o opalaniu w TVN w programie Prokopa
Dominika w programie Agnieszki Szulim (wywiad)
Golonko Gwiazd z Wodzianką - wywiad z gwiazdą internetu :)
The Trash - Na niby teledysk rockowego zespołu R. Majdana z udziałem kilku fajnym lasek, m.in. Dominiki

fotki
sesja z CKM 1/2012 (trochę przesadzili z Photoshopem, partacze)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze niekulturalne wobec dziewczyn będą kasowane bez żadnego uprzedzenia.