3 maj 2013

Joanna Majstrak nie wstydzi się swojego ciała

Joanna Majstrak - przesympatyczna aktorka młodego pokolenia. Urodziła się 12 grudnia 1987 r. w Warszawie. 168 cm wzrostu. Ukończyła Warszawską Szkołę Filmową (prywatna uczelnia Bogusława Lindy i Macieja Ślesickiego, dość droga). Wcześniej studiowała trochę resocjalizację i w szkole Machulskich. Na psychologię się nie dostała.
Wygrała casting na prostytutkę w serialu "M jak miłość" i - jako aktorka - znana jest głównie z tej roli, choć ma też epizody w Klanie i innych serialach oraz - jak podaje FilmWeb - rolę "kochanki Andrzeja" w filmie "Bez wstydu" (nigdy o nim nie słyszałem). Tak naprawdę jednak to znana jest głównie - jak dotąd - z sesji do Playboya (kwiecień 2013). Jest nawet na okładce numeru i jej sesja odbyła się w cyklu "Gwiazda".
Joanna jest szczupłą, drobną blondyneczką. Taka drobna dziewczynka. Bardzo sympatyczna... i potrafi być naprawdę drapieżnie zmysłowa... chociaż te fotki w Playboyu mogłyby być troszkę mocniejsze :)... Przed Playboyem Joanna miała sesje aktów z innymi fotografami. Grała nago w Teatrze na Woli. Rola filmowa "kochanki Andrzeja" również wiązała się z pokazaniem ciała. I rola dziewczyny na imprezie w filmie "Trick".
Pod koniec kwietnia 2013 aktorka pojawiła się w programie Kuby Wojewódzkiego. W tym samym programie wystąpił też Artur Szpilka. Bokser był główną gwiazdą, dziewczyna doszła w drugiej połowie. Opowiadała o sesji do Playboya, o pracy z sympatycznymi amatorami na planie serial "M" (Cichopek, Mucha, Mroczki). Zdementowała też plotkę o romansie ze starszym o 48 lat Edwardem Lubaszenko. Nic takiego nie miało miejsca.

Linki
Joanna Majstrak na FaceBooku -
Joanna Majstrak w wyszukiwarce graficznej Google - czyli fotki
Joanna Majstrak w portalu Filmweb - jacyś frajerzy i buce jej tam mocno zaniżają noty, podbijać!

video
"7"etiuda szkolna na zaliczenie ćwiczenia "Historia bez słów w siedmiu ujęciach" - są cycki Joanny Majstrak :)
wywiad dla Pudelka o sesji rozbieranej - "było bardzo fajnie... wszyscy byli bardzo wyluzowani... jestem zachwycona"
wywiad dla Wideoportalu - pyta słynny Robert Patoleta, odpowiada Joanna: "zwrócił się do mnie Playboy..."
Joanna Majstrak i Artur Szpilka u Wojewódzkiego - wygląda na to, że ten materiał ma przyzwolenie TVN by być na youtube (filmik na koncie dziewczyny Szpili, na którym jest wiele innych materiałów ze Szpilą)

Co dalej będzie z tą sympatyczną aktorką? Mam nadzieję, że zobaczymy ją jeszcze w niejednej sesji dla różnych magazynów i w wielu ciekawych rolach rozbieranych i nierozbieranych. Ogólnie fajna laska. Będziemy mieć na oku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze niekulturalne wobec dziewczyn będą kasowane bez żadnego uprzedzenia.